HomeNews
Geçmiş Olsun Türkiye...

Geçmiş Olsun Türkiye...

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli Hatay, Gaziantep, Osmaniye, Kilis, Adıyaman, Şanlıurfa, Malatya, Diyarbakır ve Adana'yı derinden etkileyen deprem felaketinden dolayı ulus olarak büyük bir üzüntü yaşıyoruz.

Binlerce yurttaşımızı kaybettiğimiz, onbinlerce yurttaşımızın yaralı olarak tedavi altına alındığı bu acı felakette yıkılan binaların yanı sıra kullanılmaz hale gelen hasarlı binalarda deprem öncesinde yaşayan milyonlarca vatandaşımız zorlu kış koşullarında yaşam mücadelesi veriyor. Bu zor ve acı günleri hep birlikte aşacağımıza, yaralarımızı yine hep beraber saracağımıza yürekten inanıyoruz. Rota Grup şirketleri olarak afetin yaşandığı ilk günden itibaren hasar gören illere ayni ve nakdi yardımlarımız devam ediyor.İlgili birim ve kuruluşlarla koordineli olarak yardım çalışmalarına önümüzdeki dönemde de destek vermeye devam edeceğiz. Hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet, aileleri ve milletimize baş sağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Ulusumuza Geçmiş Olsun...

Similar News

Kurban Bayramı Kutlu Olsun.

Sağlık, huzur ve başarı dolu bir bayram geçirmenizi dileriz.

Read More

"Yıldız Teknik Üniversitesi" Mekatronik Mühendisliği Bölümü Öğrencileri Hidrolik Sistemlerde Uzmanlaşıyor...‘’

'‘Yıldız Teknik Üniversitesi’' Mekatronik Mühendisliği Bölümü ve Rota Teknik A.Ş. ile geçmişten bu yana süregelen ‘’Hidrolik Sistemler’' konulu Seminerlere 13 ve 20 Mayıs 2024 tarihlerinde YTÜ Beşiktaş Yerleşkesi’ nde devam edildi. Öğrenciler, düzenlenen bu seminerlerde sektördeki en yeni teknolojileri öğrenme fırsatı buldular.

Read More

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Ulu Önder Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda, gençlerimizin ve milletimizin coşkusunu paylaşarak bayramlarını en içten dileklerimizle kutlarız.

Read More

‘Yeditepe Üniversitesi’' Öğrencileri Sanayi Deneyimi Yaşadı...

Yeditepe Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Rota Teknik A.Ş. tesislerine düzenledikleri bir günlük teknik gezide sanayi dünyasını keşfetti. Ziyarete katılan Mekatronik Bölümü’nden 20 öğrenci, uygulamalı eğitim fırsatı da buldu.

Read More